Alle producten
zoekwoorden [ green fiber laser ] bij elkaar passen 175 producten.
450w Ipg QCW Fiber Laser Single Mode Nanosecond Groene Fiber Laser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 450W |
| Puls breedte: | <1,5ns |
CW-vezellasers met een hoog vermogen 1000 W groene vezellasers voor het snijden van metalen
| Waallengte: | 510 tot 550 nm |
|---|---|
| Gemiddelde Macht: | 980 tot en met 1050 |
| Werkwijze: | Continu/modulatie |
120W Single Pulsed Nanosecond Green Fiber Laser voor het graveren van snijmarkering
| Waallengte: | 532nm |
|---|---|
| Beamkwaliteit: | M2<1.3 |
| Spot rondheid: | 90% |
20 kHz Modulatie Frequentie Groene glasvezelversterker Energiebesparende werkspanning AVC 380v
| Modulatiefrequentie: | 20 kHz |
|---|---|
| Productcategorie: | Groene fiberlaser |
| Koelmodus: | waterkoeling |
Glasgebaseerde inktverwijderings-/markeringsmachine met glasvezellasermarker met waterkoeling
| Overall Size: | 705×368×161 |
|---|---|
| Pulse Width: | <1.5ns |
| Integrated Design: | Yes |
Afmeting van de kast 1600*1600*1800mm Groene glasvezellaser met een uitblusverhouding van 15 dB
| Kerndiameter: | 200um |
|---|---|
| Naam van het product: | Commerciële en industriële groene vezellaserbron voor onderdelen van apparatuur voor restaurants |
| Gemiddelde Macht: | 3000 W |
Centrale golflengte 529Nm 3. Smaragdvezellaser De beste keuze voor industriële toepassingen
| Extinction Ratio: | 15dB |
|---|---|
| Working Voltage AVC: | 380v |
| Product Name: | Green Fiber Laser The Perfect Solution for Your Business s Laser Cutting Needs |
Olijfvezellaser met een maximaal vermogen van 23 kW en 380v werkspanning AVC
| Product Name: | Green Fiber Laser The Perfect Solution for Your Business s Laser Cutting Needs |
|---|---|
| Working Voltage AVC: | 380v |
| Refrigeration Mode: | Water-cooling |
25W groene nanoseconde fiberlaser single-mode gepulseerde fiberlaser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 25W |
| Puls breedte: | <2.5ns |
40W groene nanoseconde gepulseerde fiberlaser 532nm enkele modus
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 40W |
| Puls breedte: | <2.5ns |


