Alle producten
zoekwoorden [ green fiber laser ] bij elkaar passen 175 producten.
Single Mode Nanosecond Pulsed Laser Diode Groene 50W Fiber Laser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 50W |
| Herhalingsfrequentie: | 500 KHz |
60W enkele modus groene nanoseconde lasers gepulste fiberlaser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 60W |
| Puls breedte: | <2.5ns |
80W nanoseconde fiberlaser enkele modus groene gepulseerde fiberlaser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 80W |
| Puls breedte: | <2.5ns |
20 MHz enkele modus groene picoseconde laser 50 W fiberlasermarkeermachine
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 50W |
| Puls energie: | 10-100uj |
90W groene glasvezel Pico tweede laser enkele modus
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 90W |
| Puls energie: | 10-100uj |
Single Mode Picosecond Fiber Laser 100W Fiber Lasermarkeermachine
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 100W |
| Puls energie: | 10-100uj |
Groene 120W Picosecond Fiber Laser Diode Single Mode
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 120w |
| Puls energie: | 10-100uj |
160W Picosecond Fiber Laser Single Mode Groene Picosecond Pulsed Laser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 160W |
| Straal kwaliteit: | M2 |
190W enkele modus groene picoseconde fiberlaser 532nm
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 190W |
| Straal kwaliteit: | M2 |
Groene Picosecond Fiber Laser 200W enkele modus
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 200w |
| Straal kwaliteit: | M2 |


