Alle producten
zoekwoorden [ green fiber laser ] bij elkaar passen 175 producten.
40W CW continue golf fiberlaser enkele modus nanoseconde groen
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 40W |
| Machtsstabiliteit op lange termijn (%): | <3% |
50W CW groene continue golf fiberlaser enkele modus nanoseconde
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddelde Macht: | 50 W |
| Bedrijfsspanning (VAC): | 220 V |
Hoog rendement 60W CW Fiber Laser Single Mode Nanoseconde
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 60W |
| Koelmodus: | Waterkoeling |
Single Mode Nanosecond CW Pulsed Laser Groene 200W Fiber Laser
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 200w |
| Bandbreedte 3dB (nm): | <1 |
700W Nanoseconde CW Fiber Laser Single Mode 5-20KHz
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 700W |
| Modulatie frequentie: | 5-20 KHz |
Single Mode 750W Groene CW Fiber Laser Kast Type
| Centrale golflengte: | 532 |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 750W |
| Maximaal stroomverbruik: | 6.5KW |
Groene QCW Fiber Laser 100W Geïntegreerde Single Mode Nanosecond Fiber Laser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 100W |
| Puls breedte: | <1,5ns |
350W Groene Ipg QCW Fiber Laser Geïntegreerde Single Mode Nanoseconde
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 350W |
| Puls breedte: | <1,5ns |
532nm Single Mode Picosecond Laser Groene 60 Watt Fiber Laser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 60W |
| Puls energie: | 10-100uj |
Single Mode Picosecond Pulsed Laser Groene 70W Fiber Laser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 70W |
| Puls energie: | 10-100uj |


