Alle producten
zoekwoorden [ green fiber laser ] bij elkaar passen 175 producten.
50L/min groene vezellaser met centrale golflengte 529Nm en kerndiameter 200um
| Kerndiameter: | 200um |
|---|---|
| Centrale golflengte: | 529Nm |
| Machtsstabiliteit op lange termijn: | -1,5% |
200W 532nm groene vezellaser voor materiaal micromachining M23
| Product Name: | Integrated Design 200W QCW Green Fiber Laser for High Precision Processing |
|---|---|
| Glass Based Ink Removal/Marking: | Yes |
| Product Category: | Green Fiber Laser |
Geïntegreerd ontwerp 200W QCW groene vezellaser voor hoge precisie verwerking
| Spot Roundness: | >90% |
|---|---|
| Pulse Width: | <1.5ns |
| Overall Size: | 705×368×161 |
Stabiele prestaties groene glasvezellaser met 15dB uitblusverhouding en waterkoeling
| Product Name: | Green Fiber Laser The Perfect Solution for Your Business s Laser Cutting Needs |
|---|---|
| Working Mode: | Continuous/modulation |
| Working Voltage AVC: | 380v |
Groene vezellaser met -1,5% lange termijn krachtstabiliteit en centrale golflengte 529Nm
| Gemiddelde Macht: | 3000 W |
|---|---|
| Naam van het product: | Commerciële en industriële groene vezellaserbron voor onderdelen van apparatuur voor restaurants |
| Grootte van de kast: | 1600*1600*1800 mm |
QBH Output Head Green Fiber Laser met 3000W gemiddelde vermogen en 200um kerndiameter
| Polarisatie staat: | willekeurig |
|---|---|
| Centrale golflengte: | 529Nm |
| Kerndiameter: | 200um |
Groene vezellaser Beschermingsglas Breedte 1,5ns Gepulseerde groene vezellaser
| Glass Based Ink Removal/Marking: | Yes |
|---|---|
| Water Cooling: | Yes |
| Product Name: | Integrated Design 200W QCW Green Fiber Laser for High Precision Processing |
Gepulseerde groene vezellaser met hoge precisie en nauwkeurigheid voor het snijden, graveren en lassen
| Cabinet Size: | 1600*1600*1800mm |
|---|---|
| Working Mode: | Continuous/modulation |
| Product Category: | Green Fiber Laser |
100w Single Mode Nanosecond Pulsed Green Fiber Laser 529Nm Waterkoeling Willekeurige polarisatie
| Working Mode: | Continuous/modulation |
|---|---|
| Product Category: | Green Fiber Laser |
| Cabinet Size: | 1600*1600*1800mm |
Groene glasvezellaser met 20kHz modulatiefrequentie 200um kerndiameter en industriële 15dB uitstervingsratio
| Product Name: | Green Fiber Laser The Perfect Solution for Your Business s Laser Cutting Needs |
|---|---|
| Central Wavelength: | 529Nm |
| Polarization State: | Random |


