Alle producten
zoekwoorden [ green fiber laser ] bij elkaar passen 175 producten.
Groene 3D-printer met hoge precisie voor de ontwikkeling van Cu-materialen 350x350x500 mm
| CuCrNb Material Developing: | 30/60μm |
|---|---|
| Ta Material Developing: | 30/60μm |
| Spot Diameter: | 20-40μm |
Groene digitale generator met een hogere energiedichtheid voor het afdrukken van aluminiumlegeringsmateriaal
| Shielding Gas: | XH Software |
|---|---|
| Spot Diameter: | 20-40μm |
| Product Category: | Green 3D Printer |
Draagbare laser met glasvezel Obstakelroestverwijder vuilnisverwijderingsreinigingsmachine en ontploffingsmateriaal Verwijderingslijn
| Laservermogen: | 300w |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1080nm |
| Effectieve afstand werken: | 50300m |
CuCrZr-materiaal ontwikkelt 60/80μm milieuvriendelijke printergeneratie met schildgas XH-software
| CuCrNb Material Developing: | 30/60μm |
|---|---|
| Laser Source: | Independent Single-Mode Fiber Green Laser, 532nm, 500/1000W |
| Spot Diameter: | 20-40μm |
Corrosiebestendigheid Hoog watergeleidingsvermogen Fern 3D Fabricator voor productie
| Printing Material: | Copper, copper alloy, gold, platinum, refractory metals, aluminum alloy, titanium alloy, high temperature alloy, stainless steel, mold steel, etc. |
|---|---|
| Laser Source: | Independent Single-Mode Fiber Green Laser, 532nm, 500/1000W |
| High thermal conductivity: | Various types of heat sinks/heat exchangers, condensers; heat transfer-related components |


