Alle producten
zoekwoorden [ green fiber laser ] bij elkaar passen 175 producten.
5 KHz 150 W CW Fiber Laser Single Mode Nanoseconde
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 150W |
| Bedrijfsspanning (VAC): | 220V |
250W Single Mode Nanoseconde Afstembare CW Laser Groene Fiber Laser
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 250W |
| Bandbreedte 3dB (nm): | <1 |
2.5kw 400W CW Fiber Laser Single Mode Nanoseconde
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 400W |
| Koelmodus: | Waterkoeling |
Nanoseconde continue golf fiberlaser 550W enkele modus
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 550W |
| Modulatie frequentie: | 5-20 KHz |
532nm 650W Lineaire CW Fiber Laser Single Mode Nanoseconde
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 650W |
| Modulatie frequentie: | 5-20 KHz |
550W 532 Nm Groene CW Fiber Laser Single Mode Continu Kast Type
| Centrale golflengte: | 532 |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 550W |
| Maximaal stroomverbruik: | 6.5KW |
Groene Single Mode CW Fiber Laser 700W continu kasttype
| Centrale golflengte: | 532 |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 700W |
| Maximaal stroomverbruik: | 6.5KW |
Groene High Power CW Fiber Laser 800W Single Mode continue kast
| Centrale golflengte: | 532 |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 800W |
| Maximaal stroomverbruik: | 6.5KW |
200W QCW Fiber Laser Single Mode Nanoseconde Femtoseconde Groene Laser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 200w |
| Puls breedte: | <1,5ns |
Geïntegreerde 400W QCW Fiber Laser Single Mode Nanosecond Fiber Laser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 400W |
| Puls breedte: | <1,5ns |


