Alle producten
zoekwoorden [ green fiber laser ] bij elkaar passen 175 producten.
Groene 60 Watt Fiber Laser Nanosecond Pulse Fiber Laser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 60W |
| Puls breedte: | <1,5ns |
600 W krachtige CW-vezellaser enkele modus nanoseconde
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 600W |
| Modulatie frequentie: | 5-20 KHz |
600W CW Fiber Laser 6.5KW Single Mode Continu Kast Type
| Centrale golflengte: | 532 |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 600W |
| Maximaal stroomverbruik: | 6.5KW |
650W kast Continuous Wave Fiber Lasermarkeermachine Enkele modus
| Centrale golflengte: | 532 |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 650W |
| Maximaal stroomverbruik: | 6.5KW |
900W continue CW-vezellasermarkeerkast enkele modus
| Centrale golflengte: | 532 |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 900W |
| Kast maat: | 1300*800*1000 |
60W enkele modus groene laser nanoseconde QCW groene vezellaser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 60W |
| Puls breedte: | <1,5ns |
10 MHz 350 W QCW Fiber Laser Single Mode Nanoseconde PVD Fiber Laser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 350W |
| Puls breedte: | <1,5ns |
400 W QCW Fiber Laser Waterkoeling Single Mode Nanosecond Fiber Laser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 400W |
| Puls breedte: | <1,5ns |
500 Watt Compacte Groene QCW Fiber Laser Single Mode Nanoseconde
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 500W |
| Puls breedte: | <1,5ns |


