Alle producten
zoekwoorden [ green fiber laser ] bij elkaar passen 175 producten.
120W gepulseerde groene laser Geïntegreerde waterkoeling Groene nanoseconde laser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 120w |
| Puls breedte: | <1,5ns |
Afstandsvezellaser obstakelverwijder 700W Power Line Reinigingsmachine
| Naam van het product: | Afstandsvezellaser obstakelverwijder 700W Power Line Reinigingsmachine |
|---|---|
| Laservermogen: | 700 W |
| Werkingsgebied: | 0~400M |
500W/1000W glasvezellaser reinigingsmachine obstakel en roestverwijder voor vuilnisbommen
| Laservermogen: | 300 W |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1080 nm |
| Effectieve afstand werken: | 50300m |
700W Power Grid Fiber Laser Obstakelverwijderaar 1080nm
| Laservermogen: | 700W |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1080nm |
| Effectieve afstand werken: | 0~400M |
Grote bouwvolume met dubbele extruder Metalen 3D-printer Groene vezellaserprinter voor puur koper en koperlegeringen
| Model: | XH-M100G |
|---|---|
| Volume maken: | 100*100*100mm |
| Laserbron: | Continu single-mode groene glasvezellaser, golflengte 532nm, 500w |
CW groene continue golflaser 350 W enkele modus nanoseconde
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 350W |
| Machtsstabiliteit op lange termijn (%): | <3% |
QCW 50W enkele modus groene laser nanoseconde fiberlaser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 50W |
| Puls breedte: | <1,5ns |
150W Groene Ipg QCW Laser Single Mode Nanosecond Fiber Laser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 150W |
| Puls breedte: | <1,5ns |
300W gepulseerde groene laser Geïntegreerde waterkoeling fiberlaser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 300W |
| Puls breedte: | <1,5ns |
Nanoseconde 160W gepulseerde groene laser geïntegreerde waterkoeling
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | break |
| Puls breedte: | <1,5ns |


