Alle producten
zoekwoorden [ green fiber laser ] bij elkaar passen 175 producten.
110W Picoseconde glasvezellaserdiode enkele modus 532nm
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 110W |
| Puls energie: | 10-100uj |
130W Picoseconde Fiber Laser Single Mode Picoseconde gepulseerde laserdiode
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 130W |
| Straal kwaliteit: | M2 |
140 W Solderen Picosecond Fiber Laser Single Mode Picosecond UV Laser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 140W |
| Straal kwaliteit: | M2 |
150W Picosecond Fiber Laser Single Mode PVD-verwijdering
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 150W |
| Straal kwaliteit: | M2 |
170W Picoseconde glasvezellaser enkele modus 20MHz
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 170W |
| Straal kwaliteit: | M2 |
180W Picoseconde Fiber Laser Single Mode Laser Picoseconde 532nm
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 180W |
| Straal kwaliteit: | M2 |
Single Mode Nanoseconde Continuous Wave Fiber Laser CW Groene 30W Fiber Laser
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 30W |
| Bandbreedte 3dB (nm): | <1 |
1.2kw 80W CW Fiber Laser Single Mode Nanoseconde
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 80W |
| Bandbreedte 3dB (nm): | <1 |
100W continue golfvezellaser enkele modus nanoseconde vezellaser
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 100W |
| Machtsstabiliteit op lange termijn (%): | <3% |
120W CW Fiber Laser Waterkoeling Nanosecond Groene 532nm Laser
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 120W |
| Koelmodus: | Waterkoeling |


