Alle producten
zoekwoorden [ green fiber laser ] bij elkaar passen 175 producten.
1000W continue groene fiberlaser (verticaal geïntegreerde versie)
| Centrale golflengte: | 532 |
|---|---|
| Gemiddelde Macht: | 1000 W |
| Werkwijze: | Continu /modulatie |
1000W continue groene fiberlaser (split versie)
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddelde Macht: | 1000W |
| Het werk wijze: | Continu /modulatie |
3000 W hoogvermogen doorlopende groene vezellaser met QBH-uitgangshoofd
| Centrale golflengte: | 532 |
|---|---|
| Gemiddelde Macht: | 3000 W |
| Het werk wijze: | Continu /modulatie |
Groene glasvezellaser met hoge kracht voor het lassen en snijden van hoogreflecterende materialen
| Gemiddelde Macht: | 3000 W |
|---|---|
| Werkwijze: | Continu/modulatie |
| Polarisatie staat: | willekeurig |
QBH Uitgangskop Glasvezellaser voor groen binnen AVC 380v werkspanning
| Gemiddelde Macht: | 3000 W |
|---|---|
| Werkwijze: | Continu/modulatie |
| Koelmodus: | waterkoeling |
Nanoseconde gepulseerde 30w fiberlasermarkeermachine Groene fiberlaser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 30W |
| Puls breedte: | <2.5ns |
80W enkele modus laser picoseconde groene vezellaser 532nm
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 80W |
| Puls energie: | 10-100uj |
Geïntegreerd ontwerp 200W QCW groene vezellaser voor hoge precisie verwerking
| Waallengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 200 W |
| Breedte van de puls: | <1,5ns |
500W Geïntegreerde QCW Fiber Laser Single Mode Nanosecond Groene Fiber Laser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 500W |
| Puls breedte: | <1,5ns |
800W CW Fiber Laser Single Mode Nanosecond CW Groene Fiber Laser
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 800W |
| Modulatie frequentie: | 5-20 KHz |


