Alle producten
zoekwoorden [ green fiber laser ] bij elkaar passen 175 producten.
Professionele doorlopende groene vezellaserbron Industrieel lasersnijmachine-sweismachine-onderdeel
| Waallengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 200 W |
| Breedte van de puls: | <1,5ns |
90W 532nm groene fiberlaser enkele modus nanoseconde gepulseerd
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 90W |
| Puls breedte: | <2.5ns |
100W Groene Fiber Laser Single Mode 2500KHz Nanoseconde Gepulseerd
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 100W |
| Puls breedte: | <2.5ns |
CW Groene Fiber Laser 20W Single Mode Nanoseconde
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddelde Macht: | 20W |
| Werkwijze: | Continu /modulatie |
CW Groene Fiber Laser 300W Single Mode Nanoseconde
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 300W |
| Machtsstabiliteit op lange termijn (%): | <3% |
500W Single mode nanoseconde CW groene fiberlaser
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 500W |
| Bandbreedte 3dB (nm): | 15 |
750W krachtige CW-laser enkele modus nanoseconde groene vezellaser
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 750W |
| Modulatie frequentie: | 5-20 KHz |
250W QCW Fiber Laser Geïntegreerde Nanoseconde Single Mode Groene Fiber Laser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 250W |
| Puls breedte: | <1,5ns |
300 W Geïntegreerde Groene Fiber Laser Single Mode QCW Nanoseconde
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 300W |
| Puls breedte: | <1,5ns |
450W QCW Fiber Laser Geïntegreerde Single Mode Nanosecond Groene Fiber Laser
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 450W |
| Puls breedte: | <1,5ns |


