Alle producten
zoekwoorden [ green fiber laser ] bij elkaar passen 175 producten.
Groene vezellaser 705×368×161 Waterkoelpunt Rondheid 90% voor totale grootte 705×368×161
| Solar/Photovoltaic Industry Processing: | Yes |
|---|---|
| Output Power: | up to 500W |
| Spot Roundness: | >90% |
529Nm Centrale golflengte Groene vezellaser Continuous/Modulation Working Mode 100 sets Maandelijkse levering
| Supply Ability per Month: | 100 sets |
|---|---|
| Average Power: | 3000W |
| Long Term Power Stability: | -1.5% |
Compacte groene vezellaser 3D-gietprinter Metalen 3D-printer voor puur koper en koperlegeringen
| Model: | XH-M160G |
|---|---|
| Volume maken: | 160*160*200 mm |
| Laserbron: | Continu single-mode groene glasvezellaser, golflengte 532 nm, optioneel met 500W, 700W |
Groene vezel laser gietprinter Juwelen 3D-printer voor eerdere metalen
| Model: | XH-M100G |
|---|---|
| Volume maken: | 100*100*100mm |
| Laserbron: | Continu single-mode groene glasvezellaser, golflengte 532nm, 500w |
705×368×161 Groene vezellaser met M2 1,3 straal en waterkoeling
| 532nm: | 200W |
|---|---|
| Beam Quality: | M2<1.3 |
| Water Cooling: | Yes |
Glasgebaseerde inktverwijdering met groene vezellaser met een hoge ronde plek
| Wavelength: | 532nm |
|---|---|
| Material Micromachining: | Yes |
| Pulse Width: | <1.5ns |
200um Kerndiameter Groene vezellaser 100 sets Leveringsvermogen per maand Continu/modulatie werkmodus
| Polarization State: | Random |
|---|---|
| Refrigeration Mode: | Water-cooling |
| Working Voltage AVC: | 380v |
Maximaal energieverbruik 3 kW groene vezellaser met -1,5% lange termijn energie stabiliteit
| Werkspanning AVC: | 380V |
|---|---|
| Kerndiameter: | 200um |
| Centrale golflengte: | 529Nm |
3kw groene vezellaser met -1,5% lange termijn energie stabiliteit 1064nm golflengte voor productie-installatie
| Werkspanning AVC: | 380 V |
|---|---|
| Kerndiameter: | 200um |
| Centrale golflengte: | 529Nm |
Groene vezellaser De perfecte oplossing voor uw bedrijf lasersnijbehoeften
| Werkspanning AVC: | 380 V |
|---|---|
| Kerndiameter: | 200um |
| Centrale golflengte: | 529Nm |


