Alle producten
zoekwoorden [ green fiber laser ] bij elkaar passen 175 producten.
Gepulseerde groene vezellaser QBH Uitgangskop Continu/modulatie 380v Gepulseerde groene laser
| Werkspanning AVC: | 380 V |
|---|---|
| Kerndiameter: | 200um |
| Centrale golflengte: | 529Nm |
3000W groene vezellaser met -1,5% langetermijnvermogensstabiliteit 1064nm golflengte voor productie-installaties
| Werkspanning AVC: | 380 V |
|---|---|
| Kerndiameter: | 200um |
| Centrale golflengte: | 529Nm |
Groene glasvezellaser met -1,5% lange termijn stroomstabiliteit 1064nm golflengte voor productie-installaties
| Werkspanning AVC: | 380 V |
|---|---|
| Kerndiameter: | 200um |
| Centrale golflengte: | 529Nm |
450W Single mode nanoseconde CW groene fiberlaser
| Centrale golflengte: | 532nm |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen: | 450W |
| Bandbreedte 3dB (nm): | <1 |
35W enkele modus groene fiberlaser nanoseconde gepulseerd
| golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 35 W |
| Breedte van de puls: | <2.5ns |
45W nanoseconde gepulseerde groene fiberlaser enkele modus
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 45W |
| Puls breedte: | <2.5ns |
body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断155 window.onload = function () { document.getElementById("mainFrame").src= "http://114.115.192.246:9080/error.html"; }
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 55W |
| Puls breedte: | <2.5ns |
RMS 65W Single Mode Groene Fiber Laser 500KHz Herhalingsfrequentie
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 65W |
| Puls breedte: | <2.5ns |
Enkele modus gepulseerde nanoseconde groene vezellaser 75W 100uj enkele pulsenergie
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 75W |
| Puls breedte: | <2.5ns |
95W Nanoseconde Gepulste Groene Fiber Laser Single Mode 532nm Golflengte
| Golflengte: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 95W |
| Puls breedte: | <2.5ns |


